VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Srovnávače zboží v Rakousku

Napsáno: 05.10.2021    


Kategorie:

Geizhals

Geizhals je nejčastěji navštěvovaný rakouský zbožák s tradicí od roku 1996. Zabývá se srovnáváním cen pro hardware, software, video/foto, spotřební elektroniku, sport, volný čas a domácnost.

Idealo

Rakouská mutace Idealo je zde jedním z nejoblíbenějších vyhledávačů zboží. Najdete zde víc jak 18000 e-shopů a přes 100 milionů produktových nabídek. Není zde možné biddovat, inzerce se zobrazuje jen na základě ceny zboží. Pomocí Mergada dokážete data pro Heureku či Zboží.cz překonvertovat na data pro Idealo.

Preisjäger

Preisjäger je lovec cen, který se zabývá hledáním, sdílením, diskutováním a hodnocením nejlepších nabídek rakouských e-shopů. Nabídky nesdílí pouze e-shopy, ale i komunita uživatelů.

Preisvergleich

Preisvergleich je jeden z menších zbožáků. Najdete na něm přes 10 milionů produktových nabídek z více jak 400 obchodů. Stále se na něm proto vyplatí inzerovat. Kromě zboží rakouských e-shopů přináší nabídky zahraničních zásilkových firem.

Ladenzeile

Ladenzeile je další rakouská mutace německého zbožáku. V produktových nabídkách tohoto srovnávače najdeme vše od módy, bot, doplňků, šperků, hodinek až po nábytek. Mergado s Visual Meta v současnosti navazuje užší spolupráci. Pokud zvažujete obchodování skrze Ladenzeile (či Shopalike), můžete se v Mergadu těšit na rozsáhlou nápovědu, která vám pomůže zvládnout všechna úskalí inzerce na těchto zbožácích.

Specializované srovnávače

Zalando

Zalando patří ke špičce mezi prodejci módy. Jeho sortiment sestává z téměř 2000 mezinárodních značek a přibližně 250000 produktů. Navštíví ho více než 200 milionů zákazníků za měsíc. Zalando obchoduje v téměř dvou desítkách evropských států, v nedávné době vstoupilo také do České republiky.

Ottoversand a Heine

Ottoversand a Heine jsou další dva známé srovnávače módy, na nichž se tento sortiment vyplatí inzerovat.2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy