VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Kombinace LSD a jiných drog

Napsáno: 19.12.2012    


Kategorie: Drogy  -  Halucinogeny

Trip tedy LSD je vlastně taková duchovní molekula, která otevírá dveře do hlubších pater lidského vnímání a proto by bylo úplně nejlepší jí brát zcela čistou s ničím nekombinovanou, ač některé kombinace jsou povoleny a celkem se snášejí nebo dokonce doplňují. Proto jsem se rozhodl popsat vlastnosti jednotlivých kombinací, aby uživatelé věděli na co si dát pozor. V žádném případě nechci nikomu doporučovat, aby něco takového zkoušel. Jen pokud by jste někdy přišli do styku s něším podobným, je zde pár užitečných rad. Zde mne napadá i jedna funkční pomůcka aplikovatelná v životě na hodně věcí, činů atp... Člověk se stává tím, s čím se spojuje.

LSD a kofein

Ano tyto dvě látky se dají kombinovat, vitamíny v podobě energy drinků dokonce pomáhájí rozjasňovat mysl. Avšak trošku než jiné bázi než trip, ten samotný trošku minimalizují, sám o sobě je daleko hlubší.

LSD a konopí /THC/

Povoleno, kdo je znalým kuřákem konopí a ví co mu takový joint udělá asi ví co čekat. Tyto dvě látky jsou v synergii. Kdo ovšem je kuřákem jen svátečním, mocně posílí stav halucinací a průběh tripu se změní. Člověk se pak daleko více chichotá, někdy až nezadržitelně. Bohužel THC v tomto ohledu zkresluje vjemy v tom smyslu, že člověk velmi ztrácí sebekritičnost a některé úhly pohledu se naopak ztrácí, místo aby se rozšiřovaly.

LSD a nikotin

Tak s cigárkama si LSD taky rozumí, kdo kouří přestávat rozhodně nemusí, požitky z cigárka se prohlubují a vzniká ještě větší závislost na nikotinu.. :)

LSD a alkohol

Povoleno, kdo si rád vypije, nemusí se omezovat, do tripu se toho dá nalít kvanta, horší je to pak na druhý den :). Věřte mi ale, že je škoda si kazit trip otupováním se alkoholem. Tyto dvě látky již spolu nejsou až v takové synergii, jak by se mohlo zdát. Jsou látky vedoucí k duchu a látky vedoucí k egu. Alkohol se počítá spíše do té druhé skupiny, proto je vhodné alkohol odložit úplně, zvláště pro senzitivnější jedince. Alkohol je vhodný možná tak až na konec tripu, kdy může pomoci třeba k tomu, aby člověk šel spát, ale i tak kazí dobíhající vizuální sny.

LSD a extáze /MDMA/

Povoleno? Nějací chytráci tomu dali název candyflip. Ale jinak platí v kostce všechno to, jak už bylo řečeno u alkoholu, kterému se tato látka vzdáleně podobá, ač je v kategorii stimulantů. Za další v dnešní době je takřka nemožné sehnat čisté MDMA, do extází se přidávají různé speedy, jako pervitin apodobně. tyto látky jsou zcela opačného ražení než LSD.

LSD a stimulanty - speed, kokain, pervitin...

V žádném případě !!! Jak už bylo řečeno u extáze, speedy včetně kokainu a pervitinu jsou chemikálie, které mají zcela opačný směr než LSD!! Prostě Hitlera a Dalajlámu nelze kombinovat.

LSD a sedativa - heroin ...

V žádném případě !!! Tvrdé drogy jsou kategorie, kde po vás časem toho budou chtít čím dál více..a umí obírat pěkně a o všechno.

LSD a DMT nebo další halucinogeny

Ještě jsem nepotkal šílence co by chtěl skombinovat třeba Ajuhasku a LSD :) Z takového výletu by se již asi nikdo nevrátil....

Vysoké dávky LSD a závislost

Také bych nedoporučoval příliš vysoké dávky samotného LSD. Na LSD vzniká tolerance, když se bere moc často, třeba co týden - tak toho člověk musí vzít přibližně dvojnásobek toho co prve, aby docílil stejného efektu.
LSD je vhodné brát tedy maximálně co měsíc, kdy veškerá tolerance již vymizí. Navíc při úplňku má trip daleko větší intenzitu, co se týče duchovního rozměru. Tato látka je totiž s měsícem v jakési koalici. Závislost je jen psychická.

 

LSD a deprese, tj.blbá nálada nebo duševně labilní jedinec, či cukrovkář nebo žlučníkář apod.

V žádném případě!!!! Pokud nechcete skončit v blázinci a to ještě v tom lepším případě. LSD umocňuje momentální duševní rozpoložení.

 

Další kombinace mne prozatím ani raději nenapadají...snad jen pokud nechcete mít z ježka dlouhé vlasy, tak to raději nedělejte.

 

 

Více se dočtete taky na webu www.lsd.cz nebo třeba přímo u objevitele Alberta Hoffmana.

 

Both pills

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy