VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Zahraniční autobazary

Napsáno: 30.09.2019    


Kategorie: Auto-moto  -  Auto-moto

www.mobile.de - podle mě nejkvalitnější a nejrozšířenější portál s nejvíc vystavenými vozy. Stránky jsou nejen v němčině, ale i angličtině a češtině. Dokonce i jednotlivé inzeráty jsou přeložené. Je tam sice mírně nevýhodný kurz (jako všude), ale ušetříte až desítky tisíc. Podle mě jednička na trhu.

www.auto.de - dvojka na trhu, která je bohužel jen v německém jazyku. Kromě osobních aut jsou tam vystavené i nákladní auta a motocykly. Mají docela dobrou podporu a i zpracované materiály. Pokud stránkám nerozumíte, tak můžete využít nějaký online překladač. Například slovník od Google, který přeloží kompletně celé stránky a můžete jimi procházet, jako by byly česky.

www.gebrauchtwagen.at - Rakouzský server

www.autoscout24.de - opět bez překladu do jiných jazyků. Velmi dobře zpracované filtrování aut a snadná navigace. Jediné co mi vadilo, že někdy nejsou popisy dostatečně podrobné a musíte si další informace vyžádat. Ale stránky fungují velmi dobře.

www.automobile.de - nabízejí češtinu a i přes zastaralý vzhled jsou mimořádně funkční. V nabídce mají osobní a nákladní vozy, dodávky a motocykly. Někdy je web oblepený otravnou reklamou, jde to ale všechno pozavírat a vybírat bez přerušování.

www.webmobil24.com - doporučuji se zaregistrovat. Máte ihned možnost jak vkládat své vlastní inzeráty, tak si i psát s ostatními uživateli. Bohužel většina z nich mluví pouze německy. Případně opět můžete použít nějaký slovník na překlad.

www.webauto.de - v současnou chvíli má tento německý autobazar v nabídce okolo 200 000 ojetých a bouraných vozů. Doporučuji jako zdroj pro další studovaní - spousta užitečných článků a manuálů jak pro prodávající, tak i pro kupující. Rozhodně se vyplatí si to vše pročíst. Nabízí 18 jazykových mutací a je v češtině i slovenštině.

www.dhd24.com - všeobecná inzerce, kde můžete prodat úplně cokoliv (obdoba českého aukro.cz). Kategorie aut je velmi často aktualizovaná a jde tam najít výjimečné kousky. Lidé tam často inzerují sami svá auta a můžete je dostat za velmi výhodné ceny. Je ale potřeba tento portál sledoval dlouhodoběji. Pokud chcete jen jednorázově koupit automobil, tak se spíše soustřeďte na prvních 6 stránek než tuto.

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy