Příprava na trip aneb LSD z duchovního pohledu

Napsáno: 23.08.2014    


Kategorie: Drogy  -  Halucinogeny

Tuto halucinogení látku každý jistě zná a tak se vyhnu popisu a vrhnu se hned na to podstatné. Tento článek v žádném případě nemá navádět k užívání, jen poučit o tom na co by se mělo dávat pozor a taky vysvětlit proč zažije někdo špatný a někdo dobrý trip? Při požití stejného množství té samé látky?

1/ Setting - karma

Připrava na trip, neprobíhá jen den předem, ale měsíc, rok nebo dokonce roky. Průběh tripu může vyvolat zasuté staré vzpomínky, kdy jste někdy udělali někomu něco špatného nebo někdo udělal něco Vám, prožili jste nějaké trauma a nejste s tím vyrovnáni. Najednou to vyleze, protože to číhalo v podvědomí a jaksi se to člověku začne vracet..protože s tím duše člověka ještě není vyrovnána.

Trip pak umocňuje pocity ve kterých se nacházíte. takže pokud má někdo deprese, je nějak nemocný, ač je to jen rýma rozhodně nebrat.

2/ Charakter

Charakterní člověk je člověk, který jedná podle svého „charakteru“ či povahy a ne podle toho, co je právě výhodné. Dbá na svou čest, drží slovo a nemění své názory a postoje podle nálad svého okolí. Proto se na něj lze spolehnout a spolupracovat s ním, a to zejména v nesnadných nebo dokonce nebezpečných situacích.

3/ Vztahy

Nejen okolí ve vztahu na místo, ale taky na lidi. Pokud nemáte dobré vztahy s rodiči neměli by jste si dávat trip doma a už vůbec ne s rodiči. Vlastně člověk, který nemá dobré vztahy s okolím by se měl vyhnout LSD obloukem.Pokud jste s kamarády je to vždy lepší, než když je člověk nehlídaný a dává si něco sám!!! Určitě by jste se taky necítili dobře s někým, kdo Vám není nadvakrát sympatický.

4/ Okolí

Věřte nebo ne okolí má taky dost podstatný vliv. Jiná atmosféra bude v kostele, na hřbitově, v kocertním sále na techno párty, v kině atd. V takových prostředích bývá trip většinou řízený akdyž jsou lidé kolem střízliví narušuje to průběh. Jiné to je třeba na technu, kdy skupina lidí zažívá ty samé emocionální věmy s větší či menší části. Tam záleží hodně na tom, kdo je průvodce.

Na okolí a přátelích hodně záleží, protože ovlivňují celý průběh tripu, takže si dejte záležet a předpřipravte si nějaký program, se kterého třeba ale nakonec může sejít pokud ještě nevíte co máte čekat. Lepší jsou privátnější tripy, kdy jste prostě v klídku.

5/ Doba

Takže nejsilnější zážitky jsou vždy, když je měsíc v úplňku. A ať člověk chce nebo ne, vše je řízeno tím nahoře. Trip má pak tu vlastnost, že to dává do synchronizace. Jak nahoře, tak i dole. A pokud je člověk již sesynchronizovaný, slouží LSD jako klíč ve správných dveřích.

6/ Průvodce tripem

Né nadarmo se říká důvěřuj, ale prověřuj.... Ale pokud znáte někoho, kdo je zkušený a není to žádný šarlatán, máte z něj prostě dobrý pocit a všechno štimuje, neváhejte. Srdci prostě neporučíš. Nechejte se unášet vizemi, rozšířenými věmy a novými zážitky. Nechť jsou vždy příjemné a ušlechtilé. Jen nové a nepoznané je zdrojem nových informací.

7/ Tak kde je háček?

 

SUBHAM ASTU SARVA DŽAGATAM.
Nechť jsou všechny bytosti šťastny.

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy