VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Návod na českou hru Inquisitor

Napsáno: 08.04.2017    


Kategorie: PC Hry  -  Návody, tipy, triky

Návod Na ACT I

Hlavním cílem v prvním Actu je zatknout Vallariana a odcestovat s důkazy do Glatzburgu. Po příchodu do města si promluvte s Vallarianem, Arviasam, Fritzem (svědectví o vojáku Millwardovi), Voják Millward (Svědectví proti baronce).

Splňte úkoly:

  • Biskup - Dominicus, chce aby jste Biskupa nalezly a dovedli jej zpět do města. Biskup je ve ve skřetích dolech ve 3. tím patře. Dejte mu lektvar a on se přesune do města. Tam jej najdete.
  • Úkol Ovce - zadává Ruphert. Stracená ovce je u stromu smrti. Vraťte ji majiteli a dostanete důkaz proti soudci.
  • Vůdce skřetů - zadává starosta - Rashgar je na konci skřetích jeskyní lvl 3 za mostem. Stačí ho sundat a vzít jeho hlavu. Pozn. V té místnosti je most a není za něj vidět. Za mostem je asi tak 5 šamanů, a sám vůdce taky není žádný ořezávátko.
  • Linda von Callagan - Úkol zadává manžel. Linda je ve skřetích dolech lvl 3 u vůdce skřetů (vstup lokace: okolí železných dolů, železné doly lvl 3, skřetí doly). Promluvte si s ní a odveďte ji domu k manželovi.
  • Edmondův meč - Meč se nachází ve skřetích dolech lvl 3 u jeho dvojníka (vstup lokace: okolí železných dolů, železné doly lvl 3, skřetí doly). Zabijte dvojníka, seberte meč a vraťte jej Edmundovi.
  • Obvinění Edmonda - Soudce vás pověří aby jste zatknuli Edmunda, protože je podezřelý z kacířství. Edmund je však nevinen. Promluvte s ním a až pro něj splníte úkol a zlikvidujete kacíře, bude očištěn a úkol splněn.
  • Smrt kupce - Flitz vypovídá, že viděl osobu jak vylezla okna hostince v noc, kdy byl zabit kupec. Milward jí viděl. Jděte tedy za ním. Milward bude dělat blba, nicméně se prokecne že viděl baronku a ta ho podplatila aby nic neříkal. Ta byla ale unesena. Nejprve bude potřeba ji tedy najít. K vyřešení případu je potřeba pokračovat na  hlavní cíle. hlavní cíle
  • Hlavním cílem v prvním Actu je zatknout Vallariana a odcestovat s důkazy do Glatzburgu. Po příchodu do města si promluvte s Vallarianem, Arviasam, Fritzem (svědectví o vojáku Millwardovi), Voják Millward (Svědectví proti baronce).
  • Splňte Úkoly: Linda von Callagan Biskup Edmondův meč Je na řadě poprava. Jděte za lindou k jejímu manželovi, pokud máte dost důkazů, obviňte ji z kacířství a odveďte do vězení. Hned ji zkuste podrobit útrpnému právu, což nepůjde. Zjistíte že je těhotná. Jděte za soudcem, ten vás seřve a řekne vám, že ji pustil. Jděte za lindou, čeká na vás před svým domem, když zemře, jděte za Sam Riemanem a zatkněte ho, zaútočí. Odvést a podrobit útrpnému právu. Přizná všechno. Jděte za biskupem, bude chtít, aby jste mu donesli tělo mrtvoly z obřadu. Jděte pro něj a vraťte se zpět. Pokud ještě nemáte obě části díky, skočte na hřbitov a pak na Úkol ovce. Požádejte prokurátora o obvinění soudce, pokud je dost důkazů, schválí to a řekne že soudce zmizel. Jděte na místo kde byla mrtvola a postarejte se o něj. Až porazíte jeho a jeho příšerky (fakt tuhý boj), podrobte ho útrpnému právu. Nic neřekne, ale důkazy co máte stačí na popravu. Pak už jen upalujte. Až bude po všem skočte za prokurátorem, biskupem pak Desmondem a zase biskupem.
  • Odešlou vás do Aktu 2.

Cheaty

Pokud by se někomu nechtělo zdolávat těžkou obtížnost hry..

 

Stiskněte [~], napište cheat a potvrďte klávesou [Enter]

givenewitem rytirskazbroj  - rytířská zbroj
givenewitem platovazbroj   - plátěná zbroj
givenewitem pribla         - různá přílba
givenewitem rukavice       - různé rukavice
givenewitem prsten         - různý prsten
givenewitem opasek         - různý opasok
givenewitem boty           - různé boty
givenewitem sipy           - různé šípy
givenewitem lektvarzivota  - různý lektvar života
givenewitem lektvarstaminy - různý lektvar staminy
giverandomitem             - nějaký předmět
givemoney 1000000          - přidá milión
addexp 1000                - přidá 1000 zkušeností
addskillpts 1000           - přidá 1000 znalostí
addattribpts 1000          - přidá 1000 atributů

Diskuze ke článku
( Celkem: 2 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    Admin
08:14:16 - 1.08.2017  
Zdar, nějak už nemám čas na hraní..v poslední době..

 Ivan
00:40:50 - 1.08.2017  
Ahoj, bude návod taky na další akty?


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy