VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Nejlepší seriály krimi - detektivní - triller - mysteriózni

Napsáno: 28.12.2016    


Kategorie: Média  -  Filmy a seriály

1/ Dexter (TV seriál) 5 z 5ti.

Tak po shlédnutí tohoto seriálu už mi přijde vše ostatní z tohoto žánru jako nepromyšlená břečka. Tolik psychologie,sofistikace a mystična v jednom se málo vidí. Navíc všudypřítomný ostrovtip a napětí taky nechybí. Snad jednu chybku to má...v jednom díle tam Dexter přednáší o stříkancích krve ve školce pro děti...cíleně uvádím tuto scénu také, snad je jasné proč. Seriál je dobré shlédnout od začátku až aspoň do konce 6 série, neboť tohle je podle mě vrchol, kde se vše vybarví v tom pravém světle. Pokud se na to již odzačátku nebudete dívat třeba jako na obrácenou psychologii. Ostatní .se na tohle dílo zatím vůbec nehrabou, už třeba z toho důvodu, že to po celou dobu nic nestrácí..jak bývá zvykem. Holt na svatého Jiří vylézají hadi a štíři.

2/ Castle na zabití (TV seriál) 4 z 5ti.

Další povedený seriálek, který je pojat mírumilovnějším způsobem, než třeba Dexter. Tak trošku asi pro holky.. Napětí z vraždění je zde převedeno do napětí a jiskření mezi spisovatelem a detektivem. Seriálek se také snaží být vtipný a realisticky sofostikovaný, což ho posouvá u mě na přední pozice sledovanosti těchto žánrů.

xx/ Temný případ (TV seriál) 2 z 5ti.

Ke zhlédnutí jsem se nechal zlákat vysokým hodnocením, ale pomalý rozjezd a ukecanost mě nudila celou dobu.

xx/ Gotham (TV seriál) 3 z 5ti

Skoro bych dal čtyři hvězdy, ale bohužel už jsem nějak vyrostl a akční mlátičky co 3 minuty mě nijak nevrušují. Navíc to má hodně roztěkaný úvod, který se čsem sice trochu ustálí. Ale i tak je to místy trošku mimo mísu.

xx/ Černá listina (TV seriál) 2 z 5ti

Absolutně nerealistické a přehnané, hned prvních pár dílu mě totálně znechutilo. Klišé střídá klišé, náměty z Hanibala a jiných kultovních děl, bohužel tady jsou podány celkem přehnaným způsobem, který má trapný dojem, ač se snaží vypadat namakaně. Cílová věková hranice je náctiletí.

xx/ Kriminálka Las Vegas (TV seriál) 2 z 5ti

Tak tento seriál bohužel zabil čas, ale aspoň člověk vidí ten vývoj..škoda že muzeum kriminalistiky není tak záživné i v dnešní době, jako třeba ostatní výše zmiňované.

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy