VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Úvaha o slově zázrak

Napsáno: 12.10.2016    


Kategorie: Wiki  -  Moje úvahy

Bůh

Zkuste si představit že jste všechápající a všeobjímající a všeobsažný...tedy něco jako bůh. Existuje pro něj nějaký zázrak? Asi ne.

Zázrak

Slovo za zrak znamená totiž jediné, že tam lidské oko nevidí.. Když Ježíš konal zázraky byly to zázraky i pro něj?  Nebo všemu tomu co dělal rozuměl a neviděli to jen prostí lidé, kteří tehdy ještě moc nevěděli...? Asi ano.

Rozum

Můj otec mě odsuzoval, za to že vždycky všemu chci rozumět, ale ono na všechno logické vysvětlení existuje, jenže ne každý je ho schopen pojmout svým omezeným obzorem...př. kdysi lidé mysleli, že země je placatá apod.. A také málo lidí to vysvětlit někomu prostému umí, tak aby to pochopil.

Jistě jsou dnes fenomény kterým věda nerozumí, jenže je to vědou samotnou? Nebo zase jen člověkem a jeho omezeným spektrem, které nevidí za věci? Pokud se věda použije na duši člověka a ne jen na tělo určitě ponese výsledky, jak už v dnešních letech bezesporu nese.

Duch a tělo jednou jsou?

Asi né tak úplně, ale pradávné rčení napovídá, že ve zdravém těle zdravý duch. Stačilo by jen vidět toho ducha a můžeme konat zázraky, jenže jak k tomu dospět? Jako budha pod stromem Bodhi? Jako Ježíš, který se tak již narodil? Toť už záleží na každém z nás.

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy