VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Kodex a rituály užívání marihuany a kombinace s jinými drogami

Napsáno: 19.03.2016    


Kategorie: Drogy  -  Halucinogeny

Kouření tabáku a marihuany můžeme vysledovat již od doby indiánů, kdy se tato droga brala svátečně při návštěvě sousedského kmene a vyměňování vědomostí náčelníků a vybraných jedinců, většinou šamanů nebo stařešinů a náčelníků kmene. Podíváme li se na užívání marihuany dnes, je to k politování. Většinou neukázněná konzumace jednak co se týče jednorázového množství, kdy dochází spíše k otupělosti. Ale také přemíry opakování nebo nevhodná místa jako v praci, škole atp. Tomu se říká zhovadilost a nerespektování jakého koliv řádu.

Není se čemu divit, že takovíto jedinci končí většinou jako absolutně nepřizpůsobiví asociálové, kteří jsou totálně mimo mísu. Respekt který neprojevují oni neprojevuje pak nikdo ani k nim. Stávají se z nich obyčejní závisláci, kteří se uchylují ve své slabosti a odloučenosti i třeba k jiným pratikám, kterým poškozují sebe, ale většinou i okolí /narkomani/.

Dle mého názoru by se marihuana neměla prodávat, protože to kazí onu úctu a respekt k těmto posvátným rostlinám. Jednak potom může vznikat lehce ono nadužívání, které jen otupuje a kazí vše. Dotupnost se pak velice zjednodušuje a není to poté o vyměňování vypěstovaných vzorků, které mají určitou osobitost tvůrce, ale o jakési konzumaci která strácí na citlivosti. Energie pak teče úplně jinak, než by měla.

Inspirativní film

Kombinace marihuany a jiných drog

Tento článek neslouží k nabádání užívání této drogy nejpodobnější chmelu, má za účel pouze informovat o možných rizicích a důsledcích užívání canabisu.

Marihuana a alkohol

Obecně vzato asi nejběžnější kombinace a bohužel ta nejhorší, která z úctou k posvátnosti této rostliny nemá nic společného, protože následné stavy jsou hodny pojmenování - prostě na šrot. A co je našrot, to prostě nefunguje.

Marihuana a LSD

Tak k tomu jsem se vyjadřoval už v tomto článku. Kombinace se prostě vzájemně posilují.

Marihuana a kofein

Velmi dobrá kombinace, kdy můžeme využít třeba tvůrčího procesu - skládání hudby apod. Kofein nám trošku projasní myšlení a posílí koncentraci.

Marihuana a další drogy

Raději se nebudu rozepisovat. Jednoduše NEBRAT.

A vtípek na konec

Na regge festivalu dojde marihuana.... Jeden rastaman se probere z rauše a praví: Panebože co to tu hraje za hroznou muziku?

Diskuze ke článku
( Celkem: 1 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    Mirek Tomín
00:38:43 - 4.01.2017  
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s timto eshopem https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/ ? Rad bych si poridil vybaveni na pestovani. Dekuji za rady


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy