VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Vysoké dávky LSD - Zkušenosti s tripem

Napsáno: 08.03.2016    


Kategorie: Drogy  -  Halucinogeny

Jak se zrodil nápad

Jednou jak jsem byl mladší se mi dostalo do ruk větší množství LSD - celý arch papírků a nenapadlo mě nic jiného než jich vyzkoušet více najednou. S menšími dávkami jako půlka až jeden papírek jsem zkušenosti již měl a to pozitivní, takže mě lákalo něco více. Stále jsem experimentoval s rožšiřováním vědomí pomocí halucinogenů a zajímala mě myšlenka že toto vědomí lze uchovat po požití tripu natrvalo. Tak trochu jsem se ale bál, že budu vysmátý po zbytek života a mít zrakové přeludy že věci dýchají, vize barev na bílé zdi atp.. ale zvědavost byla silnější, třeba dojde k nějakému převratu říkal jsem si. Dočetl jsem se totiž, že kdysi v době hipíků, jak bylo objevno se bralo LSD i deset papírů najednou a podobně. A nyní se mi tato příležitost naskytla..

Byl jsem dokonce tak odvážný, že jsem do toho šel sám. Psalo se totiž, že člověk stejně stratí kontakt s touto realitou a ponoří se plně do vnitřního světa... Jen třeba leží někde v halucinacích. Byl jsem doma sám a neměl co dělat, tak jsem do toho šel. Na celých deset papírků jsem si ale netrufnul vzal jsem jen dva a půl. Říkal jsme si co kdyby náhoodu, jsem sám tak abych měl nějakou kontrolu.

Průběh tripu

To se dělo pak byla klasika, pustil jsem si svou libozvučnou tekno muziku tehdy ještě z magnetofonové páskové kazety a okolí se začalo klasicky měnit, trochu dýchat, trochu barev, nálada byla taky fajn a já si říkal že bych možná mohl jít ven protože jsem se začal mírně nudit.. Ale říkal jsem si že ještě chvíli počkám.. Jak jsem ovšem tak čekal, začaly se dít teprve věci, to drobné vlnění prostoru přešlo v bouřlivé vlnobití, všechno bylo nehorázně pokřivené a pořád se to hýbalo. Barvy bily do očí a pohled z okna se dal přirovnat jako pohled z kajuty námoříka při bouři na širém moři. Vlnění a zakřivení prostoru nabraly takové grády, že pohled na řadu zaparkovaných aut se zdál jako by to byly míčky poskakující vedle sebe nahoru a dolů. Zuřivá bouře vlnobití s nimi házela nahoru a dolů. Trošku se mě zmocnila úzkost, sakra to je trochu moc říkal jsem si. Ještě že jsem si jich nevzal deset. Zachtělo se mi na WC a tak jsem se vydal na dobrodružnou cestu přes obývák a předsíň na malinkou místnůstku WC. Jak jsem tam šel musel jsem se přidržovat skříní, které se na mě mezitím vyvraceli a nohama jsem nahmatával pevnou půdu pod nohama. Až jsem konečně došel na WC sedl jsem si a trochu to tam zasmradil. Jak jsem se vrátil do pokoje usoudil jsem že ven fakt nejdu, už byla sice noc ale co kdybych někoho potkal? Raději jsme si lehl a otočil kazetu, se zavřenýma očima to nebylo tak šílené. Nakonec jsem nikam nešel asi 4-5hodin jen tak ležel a poslouchal kazety a vnímal toky myšlenek, které byly tak různě o životě..že všechno má smysl atp. Vnímal jsem i podivné obrazce, které mi připomínaly různé myšlenky, které nabíraly vždy větších významů.. Ležel jsem do té doby, než stav začal trochu polevovat a normalizovat se. To už jsem si dokázal zase i žonglovat s míčkama a ráno jsem šel ven pro cigára a sdělit tuhle šílenost kámošům.

Závěr

Ať si vyvodí každý sám..

Both pills

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy