Rady, postřehy, triky a tipy na Diablo 3

Napsáno: 15.04.2013    


Kategorie: PC Hry  -  Návody, tipy, triky

1 - Zabezpečte si účet !!!

Smotná ochrana SMS nestačí, najednou mi hackli účet a přišel jsem o všechno. Zase získávat všechno od začátku není žádný med.
Mobile autentizátor je sice trošku otravný, ale je zdama a funguje! Nikdo Vám účet již nemůže nabourat, pokud Vám neukradne mobil s Androidem a nebude expert na hackování. Takže tato pravděpodobnost je asi stejná, jako vyhrát milióny v loterii. 8)

2 - Výběr hrdiny

Osobně mi nejvíce sedí barbarian. Ve D3 absolutně nejlepší postava, který svými vlastnostmi předčí všechny.
Vysává si z útoků život, vykouzlí pomocníčky, kteří to totálně rozšrotují, když je nouze. Další plusy jsou těžké brnění, brutální vzhled atd. atd. atd. Prostě srdcovka <3

3 - Obtížnost NORMAL

První kolo obtížnosti, kdy se se hrou seznamujete, je dobré hrát sólo, zjistíte tak, kde jsou tuhé místa, nikdo Vás nehoní a neokrádá o zkušenosti, které se získávají zabíjením monster.

4 - Kouzelný skřítek ze hry Golden Axe

Objevuje se téměř ve stejných lokacích, někdy až po objevení celé mapy, což se v tomto případě vždy vyplácí, poněvadž z něj vypadnou super věci, nepočítaje monstra.

5 - Obtížnost NIGHTMARE

Zde už se vyplatí občas nakouknout do aukční síně a semo tamo, když to jde jak pomásle si přepnout do public games.

6 - Rychlejší expení (získávání zkušeností)

Čtveřice lidí v Diablu 3 díky kolektivní přípravě dokázala jednu postavu během 33 vteřin posunout na nejvyšší úroveň. U zkušených hráčů to jinak bez asistence dalších hrdinů může být otázkou hodiny či dvou. V případě Witch Doktora Blacklunga však stačilo zhruba půl minuty, aby se číslovka z první úrovně posunula na sedmdesát. Klíčem k tomu byla asistence dalších tří lidí na maximální úrovni a s mocnou výbavou, díky níž zabíjeli nepřátele zběsilým tempem. Blacklung tak těžil ze skupinového rozdělování zkušeností.
Pro frenetické nabírání úrovní je zásadní hra v kraví oblasti, ve které skupina čelila události zvané Udder Chaos. Během té kraví král po 45 vteřin přivolává nekonečné vlny protivníků, a v krátkém čase tak lze získat obdivuhodné množství zkušeností.
Základem těchto průchodů je ještě několik předmětů. Zasazení drahokamu Gem of Ease do zbraně sníží požadovaný level pro její využívání na jedna a zároveň zvýší množství získávaných zkušeností. Další nezbytnou položkou výbavy je prsten Hellfire Ring, který bonusové zkušenosti polepší o 45 % a prsten Leoric Signet, který opět zvýší zisk zkušenostních bodů.


7 - Alow level monster

Má stupně 1 až 10.
Z čehož ta nejvyšší je brutální, ale zase máte zvednutou na 100% bonus jako experience, magic find, gold from monster plus ještě z toho co Vám dávají předměty.
Tato užitečná vlastnost hry, kterou kdyby náhodou někdo nevěděl je v Options...se dá využít v public games, bez toho aby byla zaplá.
Když se ale zapne můžete hrát sami a získat tak více zkušeností z monster, ale je to taková sólovka no.

8 - Obtížnost Hell

Tak tady už se dá velmi vytunit postava, která je už tak na levelu 50+. V akční síni se dají koupit věci i třeba z 60 úrovně.
Musí mít ovšem vlastnost Level requiement reduces by - třeba 10.
Zde se dá pořádně nšetřit s alow level monster, hrál jsem to na nevyšší stupeň v klidu.

9 - Auction house

Tak a toto je velká vymoženost, která člověka může hodně posunout. Jak v nákupu, tak v prodeji.
Je dobré studovat předměty, kolik stojí s podobnými vlastnostmi než koupíte nebo prodáte.
Když prodáváte je dobré trošku cenu ponížit, než je prodává konkurence.
Je to pak rychlost sama a třeba bude mít i někdo jíný radost.

10 - Obtížnost Inferno

A zase tužší level, zde se již tk lechce nedá hru projíždět na lvl monster 10 a dostává konečně smsl public games. Už se ale hra začíná celkem opakovat a tuning předmětů se stává neuvěřitelné obtížný. Ale zase se dá začít už nějak trošku vydělávat,

11 - Obtížnost HARDCORE

Kdo by nevěděl, že je to jako život.. Když zemřete, je to na vždycky. Pak už jen zase nový hrdina a zese se začít batolit. 8)
Taky nedoporučuji hrát, když hra laguje /servery mají bohužel spoždění občas, stále/.

Ale to co padá z monster je pěkná nadílka, předměty se pak dají prodávat v aukcích za nehorázné sumy.

12 - Real money

Tahák Blizzardů na odpůrce k reálné práci, která by mohla být i k něčemu k užitku.
Nebo kdo touží vydělávat nějaký šušeň i po skutečné práci má možnost, stačí si jen založit Paypal, kde se dají pak vyklikané peníze posílat.
Takže pokud chete máte možnost si o třeba slušně přivydělat, tak cca po 200-300 hodinách začít se nervovat na HARDCORE. 8)
Třeba Vás někdo ocení i za virtuální předměty. 8)

13 - Utilities and useful links

Jedna utilitka existuje přímo na klávesnici 8) a je to klávesa CTRL, kterou když podržíte současně z kurzorem na předmětu, který leží na zemi. Ukáže Vám to jeho vlastnosti, aniž by jste ho museli zvedat a zkoumat v inventáři.

Kalkulátor sklillů - http://www.diablo3dps.net/
Status serverů - http://us.battle.net/d3/en/status
Výstava předmětů - http://us.battle.net/d3/en/item/

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy