VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade

Napsáno: 28.01.2016    


Kategorie: PC Hry  -  Automatovky

Teenage Mutant Ninja Turtles: Arkádová hra od společnosti Konami publikována v roce 1989. Hráč si vybere z jednoho ze čtyř Ninja Turtles: Leonardo, Michelangelo, Donatello nebo Raphaelo. Ve hře mohou hrát až čtyři hráči najednou (v NES verzi dva).

Po unesení reportérky  Ou Neilové a jejich vůdce mistra Třísky je musí zachránit a porazit jejich únosce. Většina nepřátel želv jsou pěšáci. Nosí různé barevné uniformy v závislosti na tom, jaké zbraně mají.
Jako obvykle v roce 1980 a 1990 TMNT hry, Donatello má pomalejší útoky, ale delší rozsah, Michelangelo a Raphael mají rychlé útoky, ale na krátkou vzdálenost a Leonardo má průměrný rozsahem a rychlost.
Ovládací prvky jsou poměrně jednoduché. Osmisměrná cesta joysticku ovládá pohyby želvy, jedno tlačítko je na skok a další tlačítko je útok. Kombinace jsou možné - želvy mohou hodit pěšáky nad hlavou, a stisknutím tlačítek skok a útok, se provádí speciální útok. Raphael valí po zemi, který končí kopem, zatímco ostatní želvy udělají skok a útok se svými zbraněmi.

Free download game

  • Emulátor s návodem, jak hru spustit najdete zde
  • ROM se hrou do emulátoru zde
Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy