VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Xiaomi Mi Pad 2 - tablet s výdrží baterie i kovového těla

Napsáno: 13.12.2015    


Kategorie: Android  -  Recenze mobilů

Společnost Xiaomi se pomalu, zato však jistě, stává jedním z technologický gigantů moderní doby a svá zařízení či příslušenství se jí daří dostat mezi širokou sortu lidí. Za vše vděčí svému týmu vývojářů a kvalitním produktům, jejichž ceny začínají na opravdu velmi nízkých příčkách.

Dnes bych vám tedy chtěl představit tablet, nástupce modelu Mi Pad, konkrétně model Mi Pad 2, s nímž chce známý výrobce opět zabodovat u velké části uživatelů. A pokud k tomu mohu něco říci, tak jedině to, že je na velmi dobré cestě. Ptáte se proč? Prakticky se stačí podívat na poměr cena výkon a vše vám bude rázem jasné.

Specifikace Hodnota
Displej 7,9 palce, IPS, 2048 x 1536 (QXGA)
Procesor Intel Atom X5-Z8500, 4 jádra, 2,2GHz, 64bit
Rozměry / váha 204 x 132,6 x 6,95 mm / 322 gramů
RAM 2 GB
HDD 16/64 GB
Systém Android 5.1 (nástavba MIUI 7)
Kamera 5 MPx přední a 8 MPx zadní
Konektivita WiFi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth
Baterie 6190 mAh
Další Kompas, MP3, Gravity Sensing System, Light Sensing System, Gyroskop

Jak si tedy můžete všimnout, tablet je dostupný ve dvou variantách. První má 16GB interní úložiště a druhá 64 GB. Co se týká procesoru, zde bylo vsazeno na Intel s jeho modelem Atom X5-Z8500, taktem 2,2 GHz, čtyřmi jádry a grafickým čipem Intel HD Graphics. K plynulosti systému Android 5.1 Lollipop s nástavbou MIUI 7 pomáhá operační paměť o velikosti 2 GB, což je dostačující vzhledem k optimalizaci systému.

Také je jistě dobré zmínit kovové tělo, na rozdíl od předchůdce, který měl pouze plastové. Nyní je na něm vidět trocha elegance a kvality. Dalším pozitivem může být přítomnost USB typu C, jež se zatím u mnoha zařízení příliš nevyskytuje. Jako poslední bych rád vypíchl baterie o kapacitě 6 190 mAh, což se neřadí mezi nejvyšší hodnoty, avšak pro výdrž na více jak den to bohatě stačí.

Diskuze ke článku
( Celkem: 1 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    Gen
17:19:15 - 11.01.2018  
Delší dobu jsem se rozhodoval jestli si zakoupit tenhle tablet nebo Xiami notebook link na konec jsem dal přednost oběma variantám. Po roce používání nepozoruji žádné změny v ohledu na funkčnost či sekání přístroje. Xiaomi udělalo opravdu velký skok ku předu. Pokud se chystáte zakoupit tenhle tablet vřele doporučuji.


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy