Fish Fillets - Next generation - Recenze, Download

Napsáno: 25.10.2015    


Kategorie: PC Hry  -  Logické

Fish Fillets je podmořská logická hra, kde ovládáte dva rybí agenty. Ve hře je pro hráče připraveno přes 70 levelů, místností, ze kterých musíte obě rybičky dostat živé a zdravé. Občas si přitom musíte odnést i nějaký důležitý předmět, jako třeba Svatý Grál nebo disketu s důležitými daty. Přesto jejich úkol není vždy jednoduchý. Východ z místnosti je často na velmi nedostupném místě a cesta k němu bývá obvykle zabarikádovaná spoustou harampádí. Ryby předměty mohou posunovat, zvedat nebo pouštět na zem. To, že jsou agenti dva má své výhody ale i nevýhody. Oranžová rybička je útlá a protáhne se kdejakou skulinou. Modrá ryba je naopak velká a silná, pohne i s těžkými ocelovými věcmi, ale zato se všude nevejde. Scénář se několikrát dělí a úkolů není málo. Pokud Vám tedy připadá, že se jednou místností zabýváte už příliš dlouho, můžete si vyzkoušet pro změnu jinou, vyřešit ji a vrátit se s novou energií k té původní.

Veškerá grafika Fish Fillets je ručně kreslená.

 

V každém levelu je minimálně jeden animovaný objekt ? tancující krabi, chobotnice hrající na klavír a mnoho dalších. Hratelnost je opravdu na vysoké úrovni. Jednak za to může velká rozmanitost prostředí, protože každá místnost je graficky unikátní, ale také vás potěší rozpravy rybích agentů a dalších živočichů, kteří mnohdy hodně vtipně komentují Vaše jednotlivé tahy nebo vám dávají na něco svůj názor.

Ne vždy zůstanou rybky živé při všelijakých manipulacích s předměty. Když na rybku například něco spadne, ozve se křupnutí a místo rybičky se objeví malá kostřička. Z místnosti musíte dostat obě rybky, smrt jedné znamená v důsledku nevyhnutelný restart levelu.

Fish Fillets je logická hra, která byla vydána českou společností Altar Interactive v roce 1997. Roku 2004 společnost uvolnila zdrojové kódy hry a zrodil se nový opensource projekt Fish Fillets: Next Generation. Díky tomu si tuto hru můžete zahrát na mnoha operačních systémech: Windows, Fedora Core, Debian GNU/Linux, Gentoo Linux, Mandriva Linux, SUSE Linux, FreeBSD, NetBSD, MacOS X, BeOS, Amiga OS4.

 

Free download

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy