VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Shadow dancer - recenze hardcore hry z automatů

Napsáno: 19.10.2015    


Kategorie: PC Hry  -  Automatovky

Vzpomínám si na dobu, cca v páté třídě, když jsem šel domů ze školy. V té době byly budky s automaty po cestě... Street Fighter 2 právě vyšel, a každý říkal -Super! Pojďme hrát!- No, hned vedle Street Fighter 2 byl stroj Sega klasika Shinobi. To všichni nenáviděli (jeden hit zabije) ale i tak to měli rádi..přesto první kolo ale dojel málokdo.

A pak přišel další díl, který měl název Shadow Dancer - Tanečník ve stínu, prostě NINJA! Ti nejlepší dojeli na jeden žeton do třetího kola, hratelnost byla už tedy lepší. Vidět hru dále bylo velké štěstí, když se našel někdo bohatější a velmi zručný... Pak byli nalepení na automatu všichni a hltali jak to je, aby pak mohli machrovat... Nebo v mém případě dojet do konce, ač se mi to tehdy nepovedlo. Jedinou hru kterou jsem dojel v té době byl Capitan America. Dodnes nevím jak se mi to povedlo, protže jsem to už nikdy nezopakoval na jeden pokus, i když vím co kde a jak. Prostě člověk nemůže být vždycky 100%.

Shadow dancer byl jiný...těžší než CA, protože bez znalosti co ve hře číhá a jak nejlepe danou pasáž projít se člověk neuchytil, stačila jedna chyba. A to byl ten problém - jedna chyba!!

Tolik snad k nastínění obtížnosti a hratelnosti této arkádovky nebo také plošinovky. Na hratelnosti byly předtím hry vlastně založeny. Dnes to je bohužel spíše jen grafika..

Ale i tak Shadow dancer měl super grafiku, sorvnával jsem to tehdy s PC - Prince of Persia a byla teda lépe animovaná..posuďte samo ve videu...

Jo ještě příběh... Inu příběh je takový, že jste ninža a máte zachránit svět tím, že zabráníte odpálení atomové bomby...

 

Free download game

  • Emulátor s návodem, jak hru spustit najdete zde
  • ROM se hrou do emulátoru zde
Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy