VYHLEDÁVÁNÍVYHLEDÁVÁNÍ

MédiaMédia

HardwareHardware

Auto-motoAuto-moto

AndroidAndroid
Hry

WikiWiki

PCPC
PHP
Css
Seo

KomixyKomixy

VtipyVtipy

PC HryPC Hry

GamebookGamebook

GalerieGalerieBudeme rádi za podporu stránek ZDE. Děkujeme

Jak vydělávat na internetu peníze ???

Napsáno: 17.09.2015    


Kategorie: PC  -  PC Technologie

1/ Pronájem reklamní plochy - ADSense, Sklik

Založit si nějaký blog, nebo web o něčem dnes není žádný problém, jde to i bez znalosti programování. Jde jen o to mít zajímavý obsah webu, který hledá spousty lidí. Jakmile máme návětěvnost, můžeme pronajímat reklamní plochy, tady okolo u mě se válí reklamy sklik partner od seznamu a adsense od googlu. Které vyplácí provize buďto za prokliky nebo za zobrazení, záleží na tom jak o mají nastaveno ti co inzerují a chtějí být vidět.

Má to svá pravidla!!! Kdyby jste si mysleli, že si budete klikat do kapsy, tak se pletete, protože vše je sledováno a vyhodnocováno. Více kliků z jednoho PC zablokuje účet a vaše těžce vydělané peníze jsou díky nepoctivosti fuč. V obecném měřítku to funguje asi tak, že čekáte na 100,-Kč zhruba měsíc při návštevnosti cca 1000 lidí denně. Takže nic závratného nečekejte. Ale za rok si může koupit třeba boty nebo ryfle.

2/ Youtube

Máte kameru? Natočíte nebo vymyslíte něco co zajímá hodně lidí? Jděte do toho. Stačí založit email na googlu a vytvořit poté účet na youtube, kde můžete speněžovat videa také přes reklamy. Jen musíte mít autorská práva na nahrávaný obsah, pokud si tedy myslíte, že nahrajete nějaký sledovaný videoklip z MTV a budete na něm rejžovat, tak se pletete.Musíte být tvůrci!!! Příkladem takového úspěšného podnikání jsou, nebo byli Viralbrothers co tvoří humorné videoklipy pro děti a mládež, ale možná i babička se zasměje.

3/ Založte si e-shop

Dnes je možné založit e-shop s minimem investic, e-shopových systémů je zdarma na internetu hodně. Jde hlavně o to mít nějaký ten artikl co se hodně prodává. Nedávno jsem četl o slečně, která vyrábí domácí marmelády o které je veliký zájem, protože jsou bez konzervantů a z kvalitního ovoce a přidaného cukru. Inu proč ne, bez práce nejsou koláče. Hlavně aby to člověka bavilo a naplňovalo. Pak už jen e-shop dobře zpropagovat, propojením na heuréku a zbozi.cz třeba, což je zdarma. Zdarma slouží také doprovodné články v e-shopu, které se lépe vyhledávají ve fulltextu, tedy na googlu nebo seznamu. Placená reklama je potom sklik nebo adwords. Pak se dostáváte na druhou stranu těch co pronajímají ty plochy a  chtějí nějak své investice dostat zase zpátky.

Ale tvořit odkazy a propagovat svůj e-shop jde i zdarma, stačí se jen pohybovat v nějakých diskuzích a poradnách všude možně na netu.

4/ Skype

Jste dobří v jazycích nebo jiném oboru? Dejte si inzerát že suplujete po skypu. Dnes je málo času někam docházet a hodně lidí na to nemá čas, raději se připnou na hodinu na dálku k nějakému lektorovi a učí se  sním. Má to spoustu výhod. Prodávají se i skupinové webináře za nižší ceny než jsou osobní lekce.

5/ GooglePlay

Jste programátoři? Vytvářejte aplikace pro android!! Jednoduché hry nebo užitečné aplikace vydělávají díky své nízké ceně majlant, jen být dobrý.

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy