Heroes Call - RPG ve stylu Diabla

Napsáno: 25.10.2013    


Kategorie: Android  -  Hry

Příběh

Jako každé RPG i tato hra má svůj příběh. Ten začíná v městečku Brineside, které se ocitá ve velmi těžkých časech. Město je totiž ve vážném nebezpečí a chvílemi se zdá, že městu už není pomoci. V tom ale přichází skupina odvážných hrdinu, která hodlá město zachránit. Ve skupině se ocitáte i vy a vydáte se zachraňovat město. Na této dlouhé cestě vám, ale nikterak vaši přátelé nepomohou a tak všechnu dřinu budete muset odvést sami.

Styl hry

Pokud si myslíte, že hra bude časově krátká tak jste na omylu. Absolvujete 30 dungeonů, potkáte více než 100 druhů vašich nepřátel a budete muset splnit celkem 40 úkolů. Na začátku si budete moci vybrat jednoho ze tří hrdinů. Rytíř (Blood Knight) a zloděj( Shadow Assasin) jsou k dispozici zdarma. Za kouzelníka( Plague Wizard) budete vyzváni k platbě 0.99 dolarů.

Svého hrdinu budete moci vylepšovat v obchodě, kde mu budete nakupovat lepší části brnění nebo nový a lepší meč. Ve hře také najdeme možnost vybrat si ze tří druhů brnění nebo jednotlivé části, koupené nebo ukradené z dungeonů, předat odhadci, který určí správnou cenu, pro prodej do banky. Hrdina prochází klasickým levelováním a za každý nový level dostane bod, který použijete pro odemčení jednoho z mnoha speciálních útoků.

Hodnocení

Hra je perfektní po všech stránkách. Poutavý příběh, dobrá hratelnost i herní doba zaručuje kvalitní zábavu a navíc zadarmo. Mikrotransakce zde jsou, ale pokud preferujete hraní zdarma, nebudete je potřebovat, hru lze totiž dohrát v pohodě i bez nich.

Download

Stáhovat můžete a google play zde.

Diskuze ke článku
( Celkem: 0 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    
 
Zatím není vložen žádný komentář.
 
 

2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy