Bezdrátový gamepad nejen pro Android

Napsáno: 30.05.2014    


Kategorie: Android  -  Recenze mobilů

Absolutní speciálka - bezdrátový ovladač IPEGA PG-9017, který funguje přes Bluetooth a je snad pro všechny platformy iPad / iPhone / Smartphone / Android / iOS PC.

Navíc má elegantní držák na mobilního miláčka, který je velmi příjemným zpraktizováním hraní na cestách, člověk přecejenom nemá čtyři ruce. Stačí jen obě zařízení spárovat přes Bluetooth a herní řádění může začít!!

Ovladač IPEGA PG-9017 je ideální pro kontrolu celou řadu různých her, od závodů, přes 2D hopsačky až po 3D střílečky. ( např. Gunman Clive, Helium Boy, League of Evil League of Evil 2, Muffin Knight Free Stardash, Temple the Run, Angry Birds, Fruit Ninja, the Airbag Frank 3D PlantsVs; Zombies, GunsNGlory, ShadowGun, Modern Combat, Dead Trigger, Asfalt, Fifa, etc.)

Také podporuje celou řadu emulátorů pro staré hry z konzolí.
(například FC simulator, GBA simulator, arcade emulator, SFC simulator, N64 emulator, Shadowgun, Sonic CD, Cordy, SoulCraft, Zenonia4, 9 Innings 2013, the Riptide GP, etc.)

Ač jeho rozchození je někdy trošku problematičtější a nerozumí si úplně se všemi zařízeními, obzvláště neznámými číňany, kde nemají odladěný software pořádně, hlavně okolo bluethootu. Třeba s Prestigiem, Samsungme a dalšími korejci jsem problémy neměl.I na xiaomi bude fungovat bezproblémů, ale takový Star kingelon, nebo Lenovo je problémové... Jinak po nainstalování dvou potřebných progámků, /ovladač do menu a program na kalibraci a spouštění her/. SUPER


Gamepad levněji

Anebo je tady alternativa, zkuste nejlevnější vchytávku - gamepad na USB - Genius Maxfire Grandias 12. Stačí si pořídit redukci na micro USB a můžete řádit !!! Ačkoliv tato varianta má dvě nevýhody: Ovladač je napájen z mobilu a nemá držák na cesty.

Genius MaxFire Grandias 12V lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Pokud by snad nějaký USB gamepad, který jste vyhrabali doma nefungoval, tak díky aplikaci USB/BT Joystick Center 8 můžete použít "téměř" každý Joystick USB a také některé Bluetooth joysticků. Pokud chcete hrát Emulátory jako: C64, AMIGA, GBA, N64, DOSBox, ...), pak tato aplikace je to pravé pro vás. S volnou App Server Joy2Touch (! Root nutná) můžete hrát hry s joystickem (nebo FPS hry s Myš a klávesnice), jako je: ShadowGun, Modern Combat, Dead Trigger, Asfalt, Fifa, Minecraft, ...).

Diskuze ke článku
( Celkem: 1 )
Jméno:   
E-mail:   
Vzkaz: 
Aktivní odkaz přidáte takto:
link[http://www.adresa.cz]
Antispam:   
    Miloslav Šebesta
09:51:09 - 18.01.2015  
Dobrý den. IPEGA 9017 mi nejde spustit na IPADu AIR. Normálněnho našel přes bleutooth, ale při dalším připojování ho nenajde. Nevíte proč? Děkuji Šebesta


2013 © PiDi Soft |  Mapa stránek |  Odkazy